Профессиональный центр таиландского бокса БЕСКИД.Тайский бокс, кикбоксинг, миксфайт, тренировки, соревнования
? Регістрація
Хто на сайті:
Muay THAI MMA

ЧатДля добавления сообщения авторизуйтесь.

Случайный фотоальбом

Партнеры

Горнолыжный оздоровительный курорт №1 в Украине

Літній тренувальний табір Розтока

KOMBAT.odessa.ua sport.if.ua

Спортклуб тайского бокса TARGET, Польша
Главная » 2017 » Травень » 8 » Відкриття тренувального сезону на спортивно-туристичній базі «РОЗТОКА» спортсмени-єдиноборці Прикарпаття відзначили пів марафонським забігом
Відкриття тренувального сезону на спортивно-туристичній базі «РОЗТОКА» спортсмени-єдиноборці Прикарпаття відзначили пів марафонським забігом
22:53

7 травня 2017 року відкриття тренувального сезону на спортивно-туристичній базі «РОЗТОКА» спортсмени-єдиноборці Прикарпаття відзначили пів марафонським забігом.

У неділю 7 травня, символічно присвячений дню міста, відбувся, так сказати, забіг волі – розповідає організатор заходу та головний тренер професійного центру єдиноборств «БЕСКИД» Олексій Рошак. – Умови для подолання маршруту були дуже важкі. Мінлива гірська погода зіграла з нами злий жарт – з самого ранку було тепло та сонячно, однак ближче до полудня почало хмаритись і так вийшло що з моменту старту за 20 хвилин пішов сильний дощ з градом. Це сильно вплинуло на показники наших бігунів. Цей забіг став справжнім випробуванням для спортсменів. В силу неконтрольованої стихії дистанцію у майже 22 км змогло закінчити лише трохи більше половини всієї групи.
Тим не менше особливо хочу відзначити нашого найменшого учасника – Кравчука Максима, вихованця професійного центру єдиноборств «Бескид» . Не зважаючи на те, що йому всього 13 років він на рівні з дорослими прийняв участь у забігу та закінчив його четвертим по часу, за що був відзначений грамотою та особливим призом від нашого спонсора - Gorgany: експерти з туристичного спорядження.

Також похвали та поваги заслуговує наш найстарший учасник – Михайло Лазорюк (тренер СК «Сила і честь», місто Чернівці), на даний момент йому 49 років і він закінчив дистанцію третім по часу.

В цілому все пройшло дуже навіть не погано, зважаючи на те що це наш перший досвід. Дякуючи головному партнеру проекту Gorgany всі призові місця отримали цінні призи від ТМ Turbat, а по закінченню змагань спортсмени поласували смачним подарунком від нашого незмінного спонсора лаундж бару Piratos – смачною піцою.

Щиро дякую всім причетним до цього та інших наших проектів, без вашої підтримки ми б не змогли досягнути таких надзвичайних результатів за такий нікчемний проміжок часу у два з половиною роки. Всього лише четвертий тренувальний сезон а завсідниками наших заходів є спортсмени з майже всієї Івано-Франківської області і не тільки! Частими гостями є спортивні клуби з м Івано-Франківськ, м. Чернівців, м. Тернопіль, м. Хмельницький, м. Плоцьк (Польща). Ведуться переговори зі спортивними клубами Варшави, Кракова, Свідніци та Вроцлава (Польща).

Дякую Всім від щирого серця! Зустрінемось вже зовсім скоро у нових проектах!

- Олексій Рошак, організатор, промоутер, громадський діяч та головний тренер професійного центру єдиноборств «БЕСКИД»

Комментариев: 0
Fairtex

Объявление

Последние комментарии

  Мені 14 років. Хочу займа...
от Руслан 10.11.2017
  Дівчина,17 років. Хочу за...
от 0685361078 12.10.2016
  всі розцінки тут ↓...
от Admin 21.12.2015
  а коли можна ходити на та...
от dima19970911 30.03.2015
Гость


Для добавления сообщения авторизуйтесь.