Профессиональный центр таиландского бокса БЕСКИД.Тайский бокс, кикбоксинг, миксфайт, тренировки, соревнования
? Регістрація
Хто на сайті:
Muay THAI MMA

ЧатДля добавления сообщения авторизуйтесь.

Случайный фотоальбом

Партнеры

Горнолыжный оздоровительный курорт №1 в Украине

Літній тренувальний табір Розтока

KOMBAT.odessa.ua sport.if.ua

Спортклуб тайского бокса TARGET, Польша
Главная » 2016 » Квітень » 15 » ШАЛЕНА ГОНКА НАЦІЇ НА СХИЛАХ ПИРОГОВО
ШАЛЕНА ГОНКА НАЦІЇ НА СХИЛАХ ПИРОГОВО
13:01
23 квітня в м. Києві на території мототреку «Пирогово» відбудеться другий в  2016 році етап забігів з перешкодами від ГОНКИ НАЦІЇ. Очікується 800-1000 учасників, та близько 5000 глядачів. Цього разу в рамках змагання  заплановано два забіги: ЗАБІГ СИЛИ ТА ЗАБІГ ВОЛІ.


ЗАБІГ СИЛИ (мінімальна відстань – 5+ км, 15+ перешкод) - непростий шлях у трійці наших забігів. Каверзний спринт сподобається як початківцям, так і досвідченим спортсменам, адже перешкоди вдосконалено! Вас чекають нові випробування.
ЗАБІГ ВОЛІ (мінімальна відстань – 13+ км, 20+ перешкод) – це справжнє “поле бою”. Тут Ви будете змушені діяти на межі своїх можливостей, максимально проявити підготовку та вийти на фінішну пряму!  
Варіанти участі незмінні – ELITE, STANDARD, TEAM.
Забіг «STANDART» - приймають участь всі бажаючі, які досягли 18 років та за станом фізичної підготовки, здоров’я здатні подолати відстань.
Забіг «TEAM» - кількість учасників в команді - 5 осіб. Результат зараховується тільки по останньому фінішуючому учаснику команди!
Забіг «ELITE» - приймають участь найбільш підготовленні, як фізично, так і за станом здоров’я, чоловіки та жінки. Переможці /1-3 місце/  отримують безкоштовну участь в наступних забігах.
Згідно Правил Європейської асоціації забігів з перешкодами /OCRA Europe/, переможці мають можливість прийняти участь у чемпіонаті Європи з забігів з перешкодами /12.06.2016 - Нідерланди/.
Для учасників АТО - діє пільгова форма реєстрації – знижка 100%, кількість  обмежена – 40 осіб.
Офіційне місце проведення тренувань до забігу – ТРК ПЛАЗМА та крос-фіт майданчик UNIBOX, Оболонська набережна.
26-го березня об 11 ранку стартує перше масштабне тренування на території ТРК ПЛАЗМА. На цьому ж майданчику  заплановано проведення ще двох підготовчих етапів до забігу в  ПИРОГОВО, а саме 9 та 16 квітня. Час збору незмінний – 11 ранку.
 
Слідкуйте за графіком наших тренувань на офіційному сайті ГОНКИ НАЦІЇ  racenation.com.ua.
Чому саме наші забіги з перешкодами? Чому саме зараз? Тому, що саме сьогодні надзвичайно актуальна тема самовдосконалення! В Україні  набирає обертів рух за здоровий і  активний спосіб життя. Це створило грунт для розвитку нової генерації людей : активних, здорових, успішних, цілеспрямованих, сміливих. Ми орієнтовані саме на цю категорію людей. Вони сповідують  передові  світові тенденції здорового способу життя і  культивують їх серед свого оточення, вони люблять спорт і азарт змагань, вони прагнуть бути переможцями по життю. Ми даємо їм простір і  можливість проявити себе в  екстремальних змаганнях, мобілізувати внутрішні резерви на трасі і  вийти з цим зарядом на боротьбу  із реальним життям. Це чудова альтернатива заняттям в  спортзалі, бо вона дозволяє проявити себе в  диких первісних умовах, включити забуті інстинкти, які повертають справжній, а  не бутафорний, смак до життя. Саме тому наш девіз: «Пишайся собою»! Ми змусимо Вас відірватись від дивану, вийти на важкопрохідні дороги, кинутись в прірву пригод, проекзаменувати Вашу витривалість і наповнити життя адреналіном змагань та досягнень! Саме наші забіги з перешкодами — це найкращий спосіб перевірити Вашу твердість, наполегливість та швидкість прийняття рішень!
Зареєструватися для участі в Забігу Пирогово  та отримати детальну інформацію про графік тренувань Ви можете на офіційному сайті проекту racenation.com.ua, а також на нашій сторінці в facebook  https://www.facebook.com/racenation.com.ua/?fref=ts
Офіційний партнер заходу – ТРК «ПЛАЗМА»
Реєструйтеся, готуйтеся і на СТАРТ!!!     
      
«ГОНКА НАЦІЇ»: ПИШАЙСЯ СОБОЮ!

Довідка:
«Гонка Нації» - це унікальний проект, аналогів якому в Україні ще не було. Участь у змаганнях назавжди змінить ваше життя. Це справжнє випробування на фізичну витривалість та волю.
Змагання складаються з трьох етапів: «Забіг Сили» (5+ км. - 15 перешкод), «Забіг Волі» (13+ км. – 20 перешкод), «Забіг Духу» (21+ км. – 25 перешкод).
Для забігів створюють спеціальні траси, залучаючи професійних спортсменів та керівників елітних спецпідрозділів ЗСУ, СБУ та МВС. Учасники мають пройти крізь воду, вогонь та безліч складних перешкод на шляху до фінішу.
Цей формат вже давно здобув багато прихильників у всьому світі. Подібні змагання проводять у США (SPARTAN RACE, TOUGH MUDDER, SUPER HERO, MUD RUN, THE COLOR RUN) та Австралії (TRU GRIT).
Близько 1000 спортсменів зі всієї України беруть участь у видовищних забігах на кожному етапі.
Сайт проекту www.racenation.com.ua.Пошта: pr@racenation.com.ua
 
Комментариев: 0
Fairtex

Объявление

Последние комментарии

  Мені 14 років. Хочу займа...
от Руслан 10.11.2017
  Дівчина,17 років. Хочу за...
от 0685361078 12.10.2016
  всі розцінки тут ↓...
от Admin 21.12.2015
  а коли можна ходити на та...
от dima19970911 30.03.2015
Гость


Для добавления сообщения авторизуйтесь.