Профессиональный центр таиландского бокса БЕСКИД.Тайский бокс, кикбоксинг, миксфайт, тренировки, соревнования
? Регістрація
Хто на сайті:
Muay THAI MMA

ЧатДля добавления сообщения авторизуйтесь.

Случайный фотоальбом

Партнеры

Горнолыжный оздоровительный курорт №1 в Украине

Літній тренувальний табір Розтока

KOMBAT.odessa.ua sport.if.ua

Спортклуб тайского бокса TARGET, Польша
Главная » 2017 » Березень » 27 » Перші кроки до створення Європейської Асоціації Єдиноборств
Перші кроки до створення Європейської Асоціації Єдиноборств
22:36

З 21 по 27 березня 2017 року у м. Зомбковіце-Шльонські, Польща, в рамках міжнародного турніру «Ząbkowicka Gala Sportów Walki MMA i K1»

відбулася зустріч головного тренера професійного центру єдиноборств «БЕСКИД» Олексія Рошака з президентом Всесвітньої асоціації кікбоксингу WKL (World Kickboxing League) Доном Вілсоном (Don Wilson) і віце-президентом всесвітньої асоціації кікбоксингу та карате WKA Войцехом Бурдановськи (Wojciech Burdanowski).


Перший етап переговорів що до налагодження україно-польської співпраці пройшов успішно, були закладені перші цеглинки у фундамент майбутньої україно-польської Асоціації ЄдиноборствЯк повідомляє ініціатор створення асоціації, головний тренер професійного центру єдиноборств «Бескид», Олексій Рошак:

Мета створення україно-польської Асоціації Єдиноборств, це в першу чергу популяризація єдиноборств на Західній Україні, реалізація потенціалу спортсменів у Європі. 

Я, як тренер з багаторічним стажем не з чуток знаю скільки молодих талановитих хлопців повинні завершити свою кар’єру спортсмена через відсутність перспектив професійного розвитку в Україні. 

Відкриття осередку європейської асоціації єдиноборств дасть можливість українцям офіційно приймати участь у європейських змаганнях, змагатись за титули та пояси, претендувати на спортивні стипендії а також збагачувати технічну базу основи збірної України.

На даному етапі досягнуто згоди зі співпраці по профілю кікбоксингу та змішаних єдиноборств ММА, проведення спільних тренувальних зборів на території Польщі та України, та укладено попередній календар заходів на перше півріччя.

На даний момент у проекті «Європейська Асоціація Єдиноборств» приймають участь спортивні клуби з Івано-Франківська, Варшави, Кракова, Плоцька, Свідніци та Вроцлава.


Підсумовуючи вищесказане можна з упевненістю сказати що більш ніж дворічна титанічна праця прикладена до цього проекту з обох сторін, і української і польської, починає давати свої результати і у зовсім недалекому майбутньому вихованці спортивних клубів Західної України зможуть відстоювати спортивну честь України у Польщі та у Європі.

Фотоматеріали надані медіакомпанією Time4Vid production,
фотограф Юлія Кайкан.

Комментариев: 0
Fairtex

Объявление

Последние комментарии

  Мені 14 років. Хочу займа...
от Руслан 10.11.2017
  Дівчина,17 років. Хочу за...
от 0685361078 12.10.2016
  всі розцінки тут ↓...
от Admin 21.12.2015
  а коли можна ходити на та...
от dima19970911 30.03.2015
Гость


Для добавления сообщения авторизуйтесь.