Профессиональный центр таиландского бокса БЕСКИД.Тайский бокс, кикбоксинг, миксфайт, тренировки, соревнования
? Регістрація
Хто на сайті:
Muay THAI MMA

ЧатДля добавления сообщения авторизуйтесь.

Случайный фотоальбом

Партнеры

Горнолыжный оздоровительный курорт №1 в Украине

Літній тренувальний табір Розтока

KOMBAT.odessa.ua sport.if.ua

Спортклуб тайского бокса TARGET, Польша
Главная » 2016 » Лютий » 21 » Конгрес-2016. Федерація функціонального багатоборства України.
Конгрес-2016. Федерація функціонального багатоборства України.
13:35
Федерація функціонального багатоборства України провела щорічній Конгрес за підсумками якого було утворено 12 регіональних федерацій, одна з яких у м. Івано-Франківськ.

Керівником Франківського осередку обрано головного тренера професійного центру таїландського боксу "Бескид" Рошака Олексія Дмитровича.

Також в рамках "Конгрес-2016" відбулась презентація тренувальної CrossFit бази в Карпатах для Збірної України, де вже цього літа кращі атлети країни зможуть взяти участь у зборах на єдиній в країні спеціалізованій базі підготовки CrossFit-атлетів в горах.
Всеукраїнська громадська організація «Федерація Функціонального Багатоборства України» - це спортивне об'єднання, яке несе в собі завдання популяризувати і розвивати функціональний тренінг.

Функціональний тренінг - це спорт, де використовуються базові, енергоємні рухи, які об'єднується в безперервний комплекс вправ, із застосуванням власної ваги, вільної ваги і циклічної роботи, основа якого лежить на принципах функціональної варіативності і непередбачуваності виконуваних фізичних завдань, що як наслідок, дає можливість змагальним шляхом виявити найбільш фізично підготовлених людей. Цей напрямок було розроблено для підвищення здатності людини до виконання будь-яких фізичних задач в умовах реального та повсякденного життя. Розвиток кардіоваскулярної працездатності, витривалості, сили, гнучкості, потужності, швидкості, координації, спритності, рівноваги і точності.

На даний час офіційними партнерами Федерація Функціонального Багатоборства України є: За час існування федерації визначено та впроваджено в роботу ряд проектів, зокрема:
  • Протягом останній двох років проводяться змагання між військовими частинами у м. Херсон;
  • В рамках Всеукраїнського проекту будівництва 10 фізкультурно-оздоровчих комплексів відкритого типу в Десяти містах України встановлено CrossFit - майданчик відкритого типу в Голосіївському національному парку ім. Рильського, м. Київ;
  • Проведено ряд змагань із функціонального тренінгу та суміжних дисциплін у багатьох обласних центрах України та м. Києві зокрема.
  • Активна співпраця з Міністерством Молоді і Спорту України і як наслідок - створення і залучення представників федерації до проведення і впровадження основної фізичної підготовки (ОФП) у школах на законодавчому рівні.
На даний час в розробці проект з впровадження системи функціонального тренінгу в Національну поліцію України.
Комментариев: 0
Fairtex

Объявление

Последние комментарии

  Мені 14 років. Хочу займа...
от Руслан 10.11.2017
  Дівчина,17 років. Хочу за...
от 0685361078 12.10.2016
  всі розцінки тут ↓...
от Admin 21.12.2015
  а коли можна ходити на та...
от dima19970911 30.03.2015
Гость


Для добавления сообщения авторизуйтесь.