Профессиональный центр таиландского бокса БЕСКИД.Тайский бокс, кикбоксинг, миксфайт, тренировки, соревнования
? Регістрація
Хто на сайті:
Muay THAI MMA

ЧатДля добавления сообщения авторизуйтесь.

Случайный фотоальбом

Партнеры

Горнолыжный оздоровительный курорт №1 в Украине

Літній тренувальний табір Розтока

KOMBAT.odessa.ua sport.if.ua

Спортклуб тайского бокса TARGET, Польша
Главная » 2017 » Березень » 14 » BestKIDS #1. Перші відбіркові змагання
BestKIDS #1. Перші відбіркові змагання
01:55

11 березня 2017 року успішно завершилось перше коло відбіркових змагань у рамках нового проекту від професійного центру змішаних єдиноборств «Бескид» - BestKIDS.

BestKIDS це програма відбору кращих спортсменів 6-12 років з контактних видів єдиноборств. У змаганнях може взяти участь будь хто, проте слід мати на увазі що бої відбуваються за правилами кікбоксингу. На відбіркових змаганнях діє жорстка система класифікації за рангами – тобто пари укладають згідно особистої підготовленості спортсмена.
Програма орієнтована строком проведення на один рік. Протягом цього року, з березня 2017 по березень 2018, результати всіх поєдинків будуть внесені у загальну систему, де методом рейтингу будуть визначені п’ять кращих спортсменів незалежно від вікової та вагової категорії, вони будуть нагороджені сертифікатами за успішне проходження програми та цінними призами.
Мета проводження такого турніру – підвищити фізичні та технічні навички спортсменів, вольові якості, психологічну стійкість до стресових ситуації, розвинути в дітях волю до перемоги та почуття особистої відповідальності за власні вчинки, адже на ринзі у спортивному поєдинку тільки ти – той, хто відповідальний за свою перемогу.

 

У перших змаганнях виявило бажання прийняти участь понад 40 спортсменів з трьох спортивних клубів міста – СК «Рубіс», тренер Мирослав Голобін, СК «Торнадо», тренер Сергій Кондрат та Денис Бухтарьов, та СК «Бескид». – розповідає організатор проекту та головний тренер професійного центру єдиноборств «Бескид» Олексій Рошак. – Діти працювали дуже наполегливо щоб прийняти участь у цій програмі, ми проводили відбіркові всередині клубу і на основі цього утворили команду для участі у BestKIDS. Відбіркові змагання між клубами міста та області будуть проходити кожного місяця. За досягнення у поєдинках спортсменам будуть начислятися бали. Потім системою рейтингу будуть обрані кращі з кращих, так сказати. На них чекають офіційні сертифікати від міжнародної федерації кікбоксингу WKA, представниками якої ми нещодавно стали, а також інші цікаві призи.

За результатами змагань спортсмени були нагороджені медалями грамотами а також смачними призами від нашого беззмінного партнера Lounge Bar “Piratos”.

Нагадуємо що у проекті можуть прийняти участь усі бажаючі віком 6-12 років.

З питань участі звертатись за телефоном
+380950805096, ОЛЕКСІЙ РОШАК, організатор.
Комментариев: 0
Fairtex

Объявление

Последние комментарии

  Мені 14 років. Хочу займа...
от Руслан 10.11.2017
  Дівчина,17 років. Хочу за...
от 0685361078 12.10.2016
  всі розцінки тут ↓...
от Admin 21.12.2015
  а коли можна ходити на та...
от dima19970911 30.03.2015
Гость


Для добавления сообщения авторизуйтесь.