Профессиональный центр таиландского бокса БЕСКИД.Тайский бокс, кикбоксинг, миксфайт, тренировки, соревнования
? Регістрація
Хто на сайті:
Muay THAI MMA

ЧатДля добавления сообщения авторизуйтесь.

Случайный фотоальбом

Партнеры

Горнолыжный оздоровительный курорт №1 в Украине

Літній тренувальний табір Розтока

KOMBAT.odessa.ua sport.if.ua

Спортклуб тайского бокса TARGET, Польша
Главная » 2014 » Квітень » 7 » Кому потрібен спорт...
Кому потрібен спорт...
10:13
Незабаром Новий Рік...
Час летить нестримно і багато надзвичайно важливих речей не можемо озвучити, бо мусимо встигати зробити заплановане та якось вправлятися з незапланованим.
Початок року – завжди надважкий для нашої Федерації. Кубки України дивізіонів Еліта та Аматор, навчально-тренувальні збори, два суддівських семінари, Чемпіонат світу в розділі лимитед файт – здається, що в цих місяцях не було стільки днів, скільки всього зроблено.
Здавалось би на фоні політичних подій в державі всі ці заплановані заходи – дрібнота. Однак дивним чином подяка одній людині, обурення позицією інших та переживання за подальшу долю країни виявилися одним цілим, і об'єднало їх питання "Що робити?".
Під час формування нового Кабінету Міністрів в мережі і ЗМІ прозвучала думка що Міністерство спорту кому воно потрібне і може давайте його запхнемо в МОН чи ще там кудись. Я не знаю, хто автор цієї думки і чи була вона взагалі озвучена на засіданнях влади, та вона мене вкрай обурила спочатку та потім ледь не довела до повного розпачу.
Кому і навіщо потрібне Міністерство спорту? В мене є чудовий приклад, щоб розповісти – кому. Цей приклад – змагання Кубку Буковеля.
Молодогвардійськ, Комсомольськ, Павлоград, Дніпродзержинськ, Долина, Балаклея, Лубни, Широке, Ірпінь, Коцюбинське, Ворохта, Чортків, Коломия ... і так далі і так далі, десятки містечок – районних центрів та навіть селищ міського типу. Хто може сказати про ці міста – де вони і хто про них взагалі чув? Це містечка абсолютно різних областей України. Між ними на жаль багато різного, та всі вони на ще більший жаль однакові в абсолютній відсутності перспективи у молоді. Луганська область чи Полтавська, Дніпропетровська чи Київська, Тернопільська чи Одеська, Івано-Франківська чи Харківська – немає значення яка, молодь скрізь має мало шансів якось реалізуватися, знайти своє місце в житті.
І сьогодні спорт – це чи не єдиний шанс в молоді реалізуватися, розширити межі своєї свідомості, відчути себе потрібними, відчути радість творчості і перемог, врятуватися від головної небезпеки – відсутності діяльності. Бо як каже іспанська народна мудрість «Сон розуму народжує чудовиськ». І молодь може або торувати собі шлях в космос, або збичуватися до стану титушок. І добре, що в нового керівництва Міністерства позиція розуміння цього очевидного факту.
І саме види спорту, для яких крім блиску золотих медалей важливим є виховання Людини з великої літери, структура яких може вмістити в себе не десяток спортсменів, а тисячі і десятки тисяч, в цій ситуації повинні стати на пригоді.
Дайте молоді можливість реалізуватися – і молодь вже не спиниться на Шляху. Їм не потрібна буде точка опори, як Архімеду. Вони і без неї чудово впораються, і земній кулі залишиться лише спостерігати, як вона перекидається. А молодь – це найважливіший ресурс України, це – майбутнє.

І коли в залі «Буки» збиралися і хлопці, які приїхали прямо з Майдану, і ті, хто якщо не розділяв то не розумів мету Майдану, то всі вони мали можливість порозумітися, обговорити все. І тоді «Слава Україні», що лунала наприкінці турнірів, набувала зовсім іншого змісту. Бо всі вони були в місці, де реалізовується їх мрія, де поєднані їх спільні зусилля в одному напрямку, де мало питали «Хто винний?» та всі відповідали на питання «Що робити?». І відповідали не словами чи постингами у ФБ, а своїми діями, своїм життям. І дивним чином не потрібно було жодного зусилля для того, щоб їх об’єднати – бо жодної потреби в роз’єднанні не виникало.
Так що відповідь на питання, яке мене обурило до того, що опустилися руки, – Міністерство спорту ЖИТТЄВО НЕОБХІДНО УКРАЇНІ!!! Бо молодь, яка знає собі ціну, не забичена, міцна розумом, тілом і серцем, не поділена на Схід, Захід, Південь, Північ,Центр чи ще там якось то – це єдиний шанс в України вижити і стати дійсно незалежною. Єдиний. Шанс.
І насамкінець... Так шкода, що загальноприйнятим природнім зараз є тролити когось. І сказати добре слово про когось – навіть і страшнувато, бо сто процентів на це добре слово відгукнеться купа «доброжелателів» і мало буде підтримки. Такий вже «новий» світ.
Однак я – уламок старого світу. Тому не можу не висловити нашу велику подяку від нас усіх всім робітникам, керівництву Буковеля та особисто Олександру Шевченку.

Всі чудово розуміють фінансовий стан в країні. Всі чудово розуміють, скільки причин зараз в країні НЕпроводити нічого. Тисячі. А насправді єдина причина, чому Кубок Буковеля відбувся, – слово, обіцянка провести цього року всі п’ять етапів кубку Буковеля. І Слава Богу, що в країні є ще люди, для яких обіцянка – не цяцянка, а обов’язок, який вони виконують попри все. Які шукають можливості зробити а не причини відмовитися.
Можливо він зробив це саме через те, що розуміє важливість справи, яку робимо всі ми, і кому все це потрібно? Бо насправді державі зараз не вистачає одного – державотворчих, націотворчих, конструктивних проектів, чесності, неупередженості та справедливої і рівної можливості для всіх стати частиною цих проектів. Бо тільки в конструктиві, боротьбі за розвиток чогось, в творчості людина стає Людиною, Творцем своєї долі та долі країни.
Так що дякуємо величезне!
Виконавчий директор Всеукраїнської федерації фрі-файту
та контактних единоборств
Сергій Анатолієвич Антропов
Комментариев: 0
Fairtex

Объявление

Последние комментарии

  Мені 14 років. Хочу займа...
от Руслан 10.11.2017
  Дівчина,17 років. Хочу за...
от 0685361078 12.10.2016
  всі розцінки тут ↓...
от Admin 21.12.2015
  а коли можна ходити на та...
от dima19970911 30.03.2015
Гость


Для добавления сообщения авторизуйтесь.